Konsultacja psychologiczna

Spotkania konsultacyjne dają osobie/parze/rodzinie zainteresowanej podjęciem psychoterapii możliwość poznania terapeuty i przedstawienia mu swojej sytuacji życiowej oraz przeżywanych trudności.

Służą określeniu natury doświadczanych problemów oraz ustaleniu, czy – i w jaki sposób – psychoterapia u danego specjalisty może być pomocna w ich rozwiązaniu. W niektórych przypadkach efektem konsultacji jest wskazanie przez terapeutę innej, bardziej odpowiedniej dla pacjenta formy pomocy.

Psycholog otwarty na Ciebie

Czasem wystarcza jedno spotkanie, ale zwykle potrzebne są dwa lub trzy, aby obie strony poznały się i mogły podjąć decyzję co do dalszych działań.
Image

Zadzwoń, zrób pierwszy krok.

Józefów pod Warszawą, okolice Otwocka

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy, zapraszamy do naszego gabinetu.
 W ciągu 9 ostatnich lat zaufało nam wielu mieszkańców Józefowa. Wygodnie mogą dojechać do nas również pacjenci z Warszawskiego Wawra czy położonego zaledwie kilka kilometrów od gabinetu Otwocka.

Terapeutki, które prowadzą konsultacje psychologiczne:

Jolanta  Cmiel
Jolanta Cmiel
Monika  Rudnicka
Monika Rudnicka
Agnieszka  Zielska
Agnieszka Zielska
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Kliknij by przejść do działu przedstawiającego terapeutki przyjmujące w gabinecie Józefów.
Zadzwoń do nas. Umów konsultację.
Jesteśmy po to, żeby pomagać. Poczuj się lepiej.

W Gabinecie Psychoterapii Józefów pomagamy rozwiązywać problemy

Leczymy zaburzenia adaptacyjne, niską samoocenę, depresję i obniżony nastrój. Masz zaburzenia lękowe, nerwicę lub zaburzenia psychosomatyczne? W rozwiązaniu jakiego  problemu możemy Ci pomóc?

Problemy w związkach i rodzinach. Kłopoty z odnalezieniem się w pracy. Zaburzenia osobowości, syndrom DDA i DDD. Problemy wychowawcze, szkolne. Spotkała Cię ciężka do zniesienia żałoba?

Nie czekaj aż samo przejdzie.
Umów wizytę telefonicznie
Zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 692 146 935.
Umówimy dogodny dla Ciebie termin spotkania.
Umów wizytę drogą mailową
Jak dojechać do gabinetu?
Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji
w Józefowie k. Otwocka
ul. Górna 19 lok.19 05-420 Józefów

Tel: +48 692 146 935