Psychoterapia indywidualna

Psychoterapeuta podczas rozmowy pomaga pacjentowi w uświadomieniu przyczyn przeżywanych problemów i złego samopoczucia. Nie udziela rad, nie narzuca też swojego światopoglądu ani systemu wartości.

Aktywnie towarzyszy w procesie pogłębiania wiedzy o sobie, głównie o nieświadomych motywach, które wpływają na życie pacjenta i sprawiają, że jest on nieszczęśliwy.

Uzyskane w wyniku psychoterapii lepsze rozumienie siebie daje szansę na zmianę postaw i zachowań, a zatem znacznie bardziej satysfakcjonujące funkcjonowanie w świecie.

Skuteczna psychoterapia - intensywność spotkań

Spotkania odbywają się co najmniej raz w tygodniu. Czas trwania terapii to sprawa indywidualna. Czasem oczekiwana zmiana przychodzi szybko (po kilku miesiącach), czasem jednak potrzebny jest znacznie dłuższy okres, by doświadczyć trwałych pożądanych efektów.
Image

Zadzwoń, zrób pierwszy krok.

W jakich problemach pomaga psychoterapia indywidualna?

Depresja i zaburzenia nastroju

Czy Twój nastrój jest obniżony, nie masz radości i energii, cierpisz z powodu braku wiary w siebie, problemów z koncentracją, zaburzeń snu, utraciłeś zainteresowania i chęć życia? Możesz cierpieć z powodu depresji. 
Nie czekaj, zgłoś się do psychoterapeuty i daj sobie pomóc. Odzyskaj zdrowie, znów poczuj radość życia.

Nerwica oraz zaburzenia lękowe

Zaburzenia lękowe czyli nerwice należą do najczęściej występujących zaburzeń psychicznych. Według statystyk cierpi na nie ponad 20% Polaków.

Poza lękiem (czasem panicznym) u pacjentów zwykle występują objawy cielesne takie jak: problemy z oddychaniem, bóle brzucha czy drętwienie ciała. 
Jeśli cierpisz na nerwicę, nie pozwól, aby odebrała Ci komfort życia, zgłoś się po pomoc do psychoterapeuty.

Zaburzenia adaptacyjne

Trudne wydarzenia w życiu, mogą powodować cierpienie z powodu zaburzeń adaptacyjnych. Jeśli spotkały Cię takie sytuacje jak:
 • utrata bliskiej osoby
 • utrata pracy
 • ciężka choroba
 • żałoba
 • rozwód
 • wypadek
 • ciąża
 • przejście na emeryturę itp.,
to jesteś narażony na wystąpienie zaburzeń adaptacyjnych. Ich charakterystyczne objawy to niepewność przyszłości, bezradność, rozstrój emocjonalny, niepokój, napięcie, przygnębienie. Zaburzenia można skutecznie leczyć za pomocą psychoterapii w naszym gabinecie.

Terapeutki, które prowadzą psychoterapię indywidualną:

Jolanta Cmiel
Jolanta Cmiel
Monika Rudnicka
Monika Rudnicka
Agnieszka Zielska
Agnieszka Zielska
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Kliknij by przejść do działu przedstawiającego terapeutki przyjmujące w gabinecie Józefów.
Zadzwoń do nas. Umów konsultację.
Jesteśmy po to, żeby pomagać. Poczuj się lepiej.

Gabinet Psychoterapii Józefów pomoże Ci poradzić sobie w ciężkich momentach życia

Nasz gabinet zlokalizowany jest na przedmieściach Warszawy od strony dzielnicy Warszawa Wawer. Kameralne osiedle miasta Józefów. Zapewniany dyskretną atmosferę miejsca.

Wygodnie i szybko dojedziesz do nas również z Otwocka oraz Wiązownej. Jesteśmy dla Ciebie. Jesteśmy blisko.
Umów wizytę telefonicznie
Zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 692 146 935.
Umówimy dogodny dla Ciebie termin spotkania.
Umów wizytę drogą mailową
Jak dojechać do gabinetu?